Блок-хаус

Версія для друку

Блок-хаус
( Блокхаус, Блок хауз )

Ширина:    130 ( 135 )  мм
Товщина:   35  мм
Довжина:  4000 мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10

 

Блок-хаус
( Блокхаус, Блок хауз )

Ширина:    80 ( 85 )  мм
Товщина:  25  мм
Довжина:  2500 мм; 3000 мм; 4000мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10


Блок-хаус сосна 1 сорт

Відкрити в youtube

 

Блок-хаус (блокхауз). Блок хаус сосновий використання.

Блок-хаус – це якісний матеріал з дерева, який використовується для внутрішньої та зовнішньої обшивки будинків.

Блок хаус – це суха профільована дошка з полукруглою лицьовою поверхнею. Після монтажу блок-хауса складається враження, що будинок зібрано з оциліндрованого брусу. Дошка блок-хаус має шип та паз, що значно спрощує монтаж блок-хауса.

Ви можете зустріти такі варіанти назв (варіанти написання) блок-хауса:

  • блок хаус (блок хауз);
  • блок-хаус (блок-хауз);
  • блокхаус (блокхауз);
  • імітація оциліндрованого брусу.

Назва цього матеріалу походить від англійського “blockhouse”. На заході цим терміном називають будиночки каркасного типу, обшиті спеціальним матеріалом, що зовні схожий на оциліндровану колоду. Такий зовнішній вигляд дуже сподобався споживачам, і тому дошки, що імітують такий варіант обшивки автоматично стали називати блок хаус.

На сьогоднішній день блок-хаус надзвичайно популярний матеріал. І не даремно. Оскільки блок хаус виготовлений з натурального дерева, він є абсолютно екологічно чистим матеріалом. Блок-хаус сосновий створить здорову атмосферу у Вашому домі. Блок хаус дерев’яний є ідеальним регулятором вологості повітря в приміщенні, виконує функцію тепло і звукоізоляції.

Зважаючи на всі переваги блок-хауса, цей матеріал набув широкого спектру застосування.
Блок хаус
використовується для внутрішньої та зовнішньої обшивки стін будинків, котеджів, саун, бань, лоджій, альтанок, різноманітних архітектурних та декоративних споруд. Блокхаус став популярним матеріалом для облаштування воріт та огорож.

Блок хаус виготовляють різної ширини, товщини та довжини. Зумовлено це тим, що вузький блок-хаус краще підходить для облицювання стін всередині будинку, так як візуально не буде зменшувати простір кімнати. Широкий блок-хаус доцільно використовувати для зовнішніх робіт. Фасад будинку, обшитий широким блок-хаусом створить реалістичність оциліндрованого брусу.

Купити блок хаус сосновий ви можете на наших складах. Для Вашої зручності Ви можете замовити блок-хаус просто зателефонувавши нам і ми організуємо доставку необхідної кількості.

Ми доставляємо блок-хаус та інші супутні матеріали по місту та області.