Дошка підлоги

Версія для друку

Дошка підлогова

Ширина:      130 ( 135 )  мм
Товщина:    32  мм
Довжина:    4000 мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10


Дошка підлогова сосна.

 

Дошка підлогова шпунтована.

Дошка підлогова – це суцільна, суха, оброблена з усіх чотирьох боків дошка, що має шип та паз.

Для виробництва підлогової дошки ми обираємо деревину високої якості. Найважливішими критеріями у виробництві є екологічність та якість.

Дошка підлогова – традиційний, перевірений часом матеріал, якому довіряють покоління. І не даремно.

Дошка підлогова підходить для облаштування підлоги у приміщенні будь-якого призначення: житлові кімнати, кухні, вітальні, лоджії, балкони. Особливо доцільною є дошка підлогова у дитячих кімнатах. Дошка підлогова – теплий матеріал, тому дитина може гратися на підлозі, уникаючи небезпеки переохолодження. Килимове покриття дуже часто забруднюється. Окрім того ковролін виготовлено зі штучних матеріалів, електролізується та притягує пил, яким і буде дихати дитина, граючись на килимі. Дошка підлогова дуже зручна в прибиранні.

Підлогова дошка надзвичайно стійка до зносу. Навіть якісний ламінат має лише кілька міліметрів покриття, яке достатньо швидко стирається, що є естетично не привабливим та призводить до необхідності заміни покриття. Дошка підлогова стертися не може, так як це суцільний міцний масив деревини.

Сучасна підлогова дошка, на відміну від свого попередника, має зручний та надійний принцип монтажу. Конструкція дошки підлогової має шип та паз, що дозволяє щільно стикувати дошки одна до одної. Підлогова дошка, зібрана таким чином, створює абсолютно рівну підлогу без перепадів по висоті. Така підлога є значно міцнішою, бо навантаження спричинюється не на одну дошку, а рівномірно розподіляється і по сусідніх.

Дошка підлогова сосна вирізняється світлим кольором, що візуально збільшує приміщення.

Підлогова дошка немовби випромінює тепло. Тому недивно, що кімната, де в якості оздоблення була обрана дошка підлоги є особливо затишною.

Кипити дошку підлогову Ви можете на наших складах. Або замовте за телефоном і ми організуємо доставку необхідної Вам кількості як по місту, так і по області.