Версія для друку

Імітація бруса 
(Фальш брус)

Ширина:      130 ( 135 )  мм
Товщина:    20  мм
Довжина:    4000 мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10


Імітація бруса сосна. Фальш брус. 1 сорт.

Відкрити в youtube


Імітація бруса. Фальш брус. 

Імітація бруса ( Фальш брус )– дошка спеціальної форми, лицьова поверхня якої імітує профільований брус, який використовується при будівництві дерев’яних будинків.

Імітація бруса  ( Фальш брус )– це один з різновидів облицювання стін будинків зовні та зсередини.

Дерев’яні будинки будують з оциліндрованої колоди або з профільованого брусу. Для того, щоб досягти зовнішньої схожості зі справжнім дерев’яним будинком було винайдено такі матеріали як блок-хаус та імітація бруса (фальш брус).

Імітація бруса сосна приємний в роботі матеріал. Цей варіант обшивки не потребує попередніх робіт по підготовці поверхні стіни (штукатурка, шпатлювання). Достатньо облаштувати реєчний каркас (рейка 20х40 мм; якщо планується утеплення стін, то варто обрати рейку 40х40). Імітація бруса кріпиться до реєчного каркасу саморізами або кляймерами. Дошки Імітації бруса щільно стикуються одна з одною завдяки шипу та пазу. Фальш брус монтується горизонтально.

Імітація бруса застосовується для обшивки будинків з цегли, шлакоблоку, газобетону, в конструкції каркасних споруд. Імітація бруса має не лише привабливий зовнішній вигляд, але ще й несе функції по тепло та звукоізоляції.

Купити Імітацію бруса (фальш брус) можна на наших складах, або замовити за телефоном. Ми доставляємо необхідну Вам кількість продукції по місту та області.