Версія для друку

Європрофіль

 Ширина:      80 ( 88 )  мм
Товщина:    14  мм
Довжина:    2500 мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10

Липа вищий сорт

Відкрити в youtube

 

Липа 1 сорт

 

Липа 2 сорт


Вагонка Липа. Вагонка для сауни, бані.

Липа серцевидна – це цінна лікувальна, медоносна рослина.

Подорожуючи містами України та Європи Ви неодмінно звернете увагу на величезну кількість липових дерев. Ви зустрінете липу і на центральних вулицях міста, і в парках, і облаштованих місцях відпочинку. І це не даремно. Дерево липа не лише милує погляд своїм зовнішнім виглядом, формою крони, а ще й дарує неповторний чаруючий аромат. Давно відомо, що липа є джерелом лікувальної сировини. Липовий цвіт є ефективним засобом при лікуванні простудних захворювань. Відвар з квітів липи має протизапальну, антимікробну, знеболювальну дію.

Липа – це відоме медове дерево. Бджоли, як розумні комахи, ніколи не пропустять цвітіння липи. Бджоли ладні долати величезну відстань, аби зібрати нектар саме з липового цвіту. Мед з липи – це не лише смачний, а й міцний природній лікувальний продукт.

Липа вважається «святим деревом», тому саме з деревини липи вірізблена велика кількість скульптур святих. Їх і сьогодні Ви можете зустріти в костьолах, церквах, соборах та музеях міст різних країн.

Деревина липи не втрачає свої цілющі властивості і в якості різних видів продукції. Для оздоблення інтер’єру правильним рішення буде обрати такий матеріал як вагонка липа.

Вагонка липа – це якісний матеріал. Вагонка липа має світлий, практично білий колір з надзвичайно красивим золотавим відтінком без чітко виражених річних кілець. Структура однорідна.

Вагонка липа буде ідеальним матеріалом для оздоблення сауни. Оскільки липа – листяна порода деревини, вона не містить смолу, яка б виділялася при високих температурах. Вагонка з липи не нагрівається, так як деревина липи має низьку щільність. Тобто навіть при температурі повітря 90˚С вагонка липа залишиться такою ж як і при звичайній кімнатній температурі. Це гарантує, що Ви не отримає опік при контакті з деревиною.

Вагонка з липи містить ефірні масла, які і зумовлюють унікальний тонкий аромат. При нагріванні вагонка липа вивільняє каротин, глюкозу та аскорбінову кислоту, які здійснюють оздоровчий вплив на організм людини вцілому.

Купити вагонку липа можна на наших складах, або просто зателефонуйте та замовте необхідну кількість. Ми організуємо доставку продукції прямо за Вашою адресою як по місту так і по всій області.

Вагонка липа буде приємно радувати Вас довгі роки та дарувати насолоду, створить оздоровчу атмосферу у Вашій сауні.