Вагонка / Сосна

Версія для друку

Європрофіль

Ширина:      80 ( 88 )  мм
Товщина:    14  мм
Довжина:    2500 мм и 3000 мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10

А К Ц І Я !!!

СПЕЦЦІНА на вагонку 2-го сорту!

 

Безшовна
( Двостороння )

Ширина:      65 ( 70 )  мм
Товщина:    12,5  мм
Довжина:    2500 мм и 3000 мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10


Сосна  1 сорт

Відкрити в youtube

 

Сосна  2 сорт

 

Сосна  2-хсторонняя (Двухсторонняя)  1 сорт

Відкрити в youtube


Вагонка дерев’яна сосна.

Сосна – це одна з найдавніших лікувальних рослин. Сосна, як хвойна порода деревини, вирізняється надзвичайними лікувальними властивостями, які принесуть здоров’я та довголіття у Вашу домівку. 

Вагонка сосна – це не лише красивий, а й практичний оздоблювальний матеріал. На відміну від пластикової вагонки, вагонка дерев’яна має значно довший термін експлуатації. Вагонка з дерева  - це суцільний міцний матеріал, який не деформується від механічних ушкоджень та є витривалим матеріалом при перепадах температур та вологості.

Вагонка дерев’яна сосна має величезну кількість варіантів застосування.  

Вагонка сосна є чудовим матеріалом для оздоблення:

  • житлових кімнат (спальні, дитячі, вітальні);
  • мансардних приміщень;
  • балконів, лоджій;
  • побутових приміщень;
  • використовується для обшивки фронтонів дахів;
  • для альтанок та різноманітних архітектурних споруд.

Вагонка дерев’яна сосна – це екологічно чистий будівельний матеріал. Як відомо, Сосна вирізняється своїми антибактеріальними властивостями. Рослини хвойних порід виділяють фітонциди. Фітонциди – це природній антибіотик. Вчені вважають це унікальним явищем, дарованим нам природою. Вагонка дерев’яна з сосни продовжує виділяти лікувальні фітонциди протягом багатьох років. В приміщенні, де стіни оздоблені матеріалом з сосни, роками зберігається здорова, сприятлива для людського організму атмосфера. Фітонциди сосни надзвичайно корисні людям з сердечно-судинними захворюваннями та знищують туберкульозну паличку.

Не даремно санаторії, реабілітаційні та оздоровчі заклади розташовані в хвойних соснових лісах, де завжди чисте та свіже повітря з лікувальними властивостями.

Вагонка дерев’яна сосна має неповторний аромат, так як деревина сосни насичена ефірними маслами. Вже при кімнатній температурі смоляні кармашки розкриваються та вивільняють аромат хвої.

Дерев’яна вагонка чудово регулює вологість у приміщенні. При надмірній вологості деревина забирає на себе надлишок, а коли у кімнаті повітря стає занадто сухим – повертає. Таким чином в будинку з дерев’яними стінами панує ідеальний мікроклімат.

Купити Вагонку дерев’яну сосна можна на наших складах або замовити телефоном необхідну Вам кількість. Ми організуємо доставку соснової вагонки за Вашою адресою навіть по всій області.

Монтаж вагонки дерев’яної правильно здійснювати на кляймер. Що таке кляймер та як кріпити вагонку Ви можете дізнатися з розділу "Кріплення" на нашому сайті.