Вагонка / Кріплення

Версія для друку

Кляймер ( Кляммер )
Монтаж вагонки на кляймер

Ширина:     20  мм
Довжина:   28  мм
Висота:       4 мм  та  5 мм

 

ЦІНИ по тел.: (067) 411-68-50
                     (050) 315-50-10


Кляймер (кляммер). Монтаж вагонки на кляймер.

 

Монтаж вагонки. Кляймер ( кляммер ) для монтажу вагонки.

Дерев’яна вагонка є чудовим матеріалом для облицювання стін всередині та зовні житлових будинків, заміських котеджів, дачних будиночків, саун, бань та альтанок.

Безумовною перевагою такого матеріалу як дерев’яна вагонка є те, що її використання не потребує довготривалих підготовчих робіт (таких як штукатурка поверхні, шпаклювання). Вагонка легко замаскує недоліки, які могли бути допущені під час будівельних робіт. Монтаж вагонки виправить всі нерівності стін.

Монтаж вагонки розпочинається з облаштування каркасу, на який і буде кріпитися вагонка. Каркас можна зробити як з металопрофілю, так і з дерев’яних рейок. Якщо монтаж вагонки буде здійснюватися вертикально, то рейки розташовуємо горизонтально. Кількість рейок залежить від висоти стін приміщення. Монтуємо по одній вздовж підлоги та стелі, а інші розташовуємо приблизно з проміжком в 50-70 сантиметрів. 

Найважливішим завданням облаштування реєчного каркасу є встановлення його за допомогою будівельного рівня задля того, щоб отримати ідеально рівну поверхню стіни після монтажу вагонки.

Якщо є необхідність утеплення приміщення, то між рейками вкладається утеплювач та кріпиться до стіни спеціальними кріпленнями: «парасольками».

Перед тим як розпочати монтаж вагонки, доцільно прокласти труби опалення, електричну проводку, кабель супутникового телебачення, телефонний кабель та інші необхідні комунікації.

Рекомендується заховати комунікації у спеціальні металеві рукави, щоб уникнути їх пошкодження в подальшому (наприклад гризунами).

Підготовчі роботи завершені. Наступний крок: монтаж вагонки.

Монтаж вагонки варто здійснювати за допомогою спеціальної скоби: кляймера.

Кляймер ( або Кляммер ) – це металевий тримач особливої форми. Кляймер міцно чіпляється за паз вагонки, прижимаючи її до рейки. Цвях вбивається не в дошку вагонку, а в каркасну рейку через отвори в кляймері. Таким чином дошка вагонки залишається не ушкодженою. Наступна вагонка шипом заходить в паз, ховаючи собою металеву пластинку кляймера.

Монтаж вагонки на кляймер має одразу декілька переваг. По-перше, уникаємо ризики того, що під час вбивання цвяха, паз вагонки відколеться і ми втратимо можливість закріпити вагонку на рівні цієї рейки. По-друге, оскільки дошка вагонки не прибита наскрізь цвяхом до рейки, то вона має можливість «дихати»: рухатися в пазу при зміні вологості та перепадах температури в приміщенні. Тому монтаж вагонки на кляймер є просто незамінним в сауні, бані, в приміщеннях з нерегулярним опаленням. По-третє, вагонку, для монтажу якої використовувався кляймер, дуже легко зняти. При цьому вона залишається абсолютно неушкодженою. Тому при необхідності ви можете зняти вагонку, перевірити стан труб опалення, комунікацій, та знову зашити стіну вагонкою. З яким ще матеріалом Ви можете собі таке дозволити?!?

Монтаж вагонки на кляймер – це зручний, надійний спосіб кріплення дерев’яної вагонки.

Для вагонки Європрофіль Вам знадобиться кляймер № 5 (1 упаковка = 80 шт. кляймерів, комплектується цвяхами).

Для вагонки Безшовної обирайте кляймер №4 (1 упаковка = 100 шт. кляймерів, комплектується цвяхами).

Купити кляймер для монтажу вагонки можна на наших складах, або замовити просто по телефону і ми організуємо доставку необхідної кількості у Ваш населений пункт.